Anlık Borsa

Ücretiz Anlık Borsa hizmetimize yorum yaparak veya paylaşarak destekte bulunabilirsiniz.

YAKINDA TEKRAR YAYINDAYIZ…

Yoğunluktan dolayı anlık borsa hizmetimizde ara sıra aksaklıklar olabilir sayfamızı 10 – 20 saniye sonra tekrar açarsanız düzelecektir. Ayrıca borsa saatleri dışında sistem bakımı yapılmaktadır.

Anlık Canlı borsa programımızdan yararlanmak için anlık görmek istediğiniz hisse senedi kodunu yukarıdan seçerek ücretsiz olarak anlık canlı borsa piyasasını görebilirsiniz. Bankalar ile aynı hızda çalışmaktadır sistemimizden faydalanmak tamamen ücretsiz.

Hizmetimiz 9 Nisan 2019 da halka ücretsiz olarak sunulmuştur. Saniyesi saniyesine anlık borsa hizmetimizi geliştirerek anlık al sat tavsiyeleri ile çok yakında hizmetinizdeyiz şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler.

Anlık borsa uygulamamızı kullanamayanlar ya da sorusu olanlar iletişim kısmından irtibat kurabilirler.

Sunulan hisse senedi fiyatları yatırım danışmanlığı kapsamında bulunmamaktadır ve yatırım tavsiyesi değildir. Yanızca burada sunulan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi önerilmektedir. Sitede sunulan bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan enesgul.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

21 yorum

Bir yorumda bulunun